Karta sportowa VanityStyle

Akcja Motywacja!

Zapisy cały czas trwają.

Poniżej krótka instrukcja.

Szanowni Państwo,

Z radością pragniemy poinformować, że od 1.06.2020 r. nastąpi czwarty etap, który umożliwi wznowienie działalności obiektom sportowym tj. siłowniom, klubom fitness oraz basenom (na podstawie analizy informacji przekazywanych przez władze rządowe oraz dotychczas występującej częstotliwości pomiędzy kolejnymi etapami „odmrażania” gospodarki).

W związku z powyższym,  w czerwcu (czyli w 1 m-cu otwarcia obiektów) VANITYSTYLE dokona zmiany  statusu  „zamrożonych” kart   z nieaktywnych na aktywne. Włączy moduł payU,  a co za tym idzie przywróci możliwość dokonania płatności na kolejny miesiąc.

Przypominamy, że nadal jest możliwość dołączenia do programu AKCJA MOTYWACJA.

Zgłoszenia należy przesyłać do WOIPiP do 15-tego każdego miesiąca na adres mailowy: merytoryczny@woipip.pl  podając: imię i nazwisko, numer prawa wykonywania zawodu (oraz ewentualnie do zgłoszenia dane osobowe osoby towarzyszącej bądź dziecka ).

Informacje pod numerem tel. 22 826 84 77 wew. 105 u Kierownika Działu Merytorycznego p. Barbary Masłowskiej.

 

 

SERDECZNIE ZACHĘCAMY!

 

OFERTA KARTY SPORTOWEJ NADAL AKTUALNA!
Możliwość dołączenia do programu sportowego.

 

w treści podanie: imienia i nazwiska członka Izby (+osoby towarzyszącej, dziecka), numeru prawa wykonywania zawodu oraz prywatnego adresu mailowego, na który przysłany zostanie link aktywacyjny do założenia konta i dokonania płatności.

 

oferta