Uprzejmie informuję, że członkowie Warszawskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych mają możliwość skorzystania z programu sportowo-rekreacyjnego FitProfit i FitSport. Aby skorzystać z oferty i przystąpić do programu należy wysłać zgłoszenie na adres e-mail merytoryczny@woipip.pl podając:

  • Imię i nazwisko,
  • swój adres e-mail
  • numer PWZ

Po weryfikacji członkostwa w WOIPiP otrzymacie Państwo komunikat następującej treści:

 ”Pani/a zgłoszenie zostało przyjęte, po 15 każdego miesiąca (np. po 15 listopada)  otrzyma Pani z Vanity Style link do założenia konta (proszę sprawdzać również  spam), opłacona karta będzie do odbioru w siedzibie Izby pod koniec miesiąca. O możliwości odbioru karty poinformujemy w odrębnej wiadomości. W sytuacji gdyby między 15 a 20 października link nie przyszedł proszę o kontakt z infolinia vanity style tel. 22 371 50 72”

Państwa adres e-mail zostanie przekazany do VanityStyle Sp. z o.o., która prześle na podany adres e-mail link aktywacyjny niezbędny do zalogowania się na spersonalizowane konto służące do obsługi uczestnictwa w programie sportowo-rekreacyjnym. Po zalogowaniu otrzymają Państwo również pełną informację o ofercie, cenach i zasadach korzystania z programu.