Pielęgniarka/Pielęgniarz

SPZOZ Warszawa Wola-Śródmieście ul. Ciołka 11 pilnie zatrudni pielęgniarki/pielęgniarzy do pracy:

Twój zakres obowiązków

  • praca w gabinecie zabiegowym
  • praca w szkole
  • praca w środowisku w domu pacjenta
  • przygotowywanie Pacjenta do badań lekarskich
  • realizowanie świadczeń medycznych zgodnie z obowiązującymi w placówce standardami
  • przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją medyczną Pacjenta
  • przygotowywanie gabinetów do pracy
  • współpraca z personelem

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie medyczne – preferowane ukończone studia licencjackie/magisterskie na kierunku pielęgniarstwo
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • ukończony kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa: rodzinnego lub środowiskowego lub środowiskowo-rodzinnego lub opieki długoterminowej lub w ochronie zdrowia pracujących lub środowiska nauczania i wychowania lub zachowawczego lub promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej
  • ukończone kursy specjalistyczny z zakresu: szczepień ochronnych, EKG.
  • orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej
  • dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych

To oferujemy

  • pracę w centrum Warszawy
  • praca w systemie zmianowym
  • pracę w miłym i kreatywnym zespole
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia oraz dodatkowych kwalifikacji 6500-7000 zł brutto

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres: malgorzata.kaczmarska@zozwola.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Link do informacji dla kandydatów do pracy : http://zozwola.pl/rodo-dla-kandydatow-do-pracy/