W dniu 22 czerwca 2020 roku w Parafii św. Wojciecha BM w Wiązownej w miejscu przyjęcia sakramentu chrztu świętego przez błogosławioną Hannę Chrzanowską odbyła się szczególna uroczystość .

W tej eucharystii wzięli udział przedstawiciele Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych, Warszawskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych oraz Okręgowych Izb w Krakowie, Toruniu , Ostrołęce, Lublinie i Kielcach.

Celebrowana msza św. przez ks. bp. Romualda Kamińskiego dedykowana była naszym koleżankom pielęgniarkom, które w dobie koronawirusa zapłaciły najwyższą cenę.

Zaproszone rodziny zmarłych pielęgniarek wskutek pandemii odebrały z rąk Prezesa Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych Zofii Małas najwyższe odznaczenia samorządowe. Katarzyna Zawada, Dorota Gołuchowska, Janina Maj i Grażyna Krawczyk na zawsze pozostaną w naszej pamięci i sercach. Oprawie muzycznej przewodniczył chór Warszawskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych . Dzieci i młodzież ze szkoły podstawowej im 1 Pułku Szwoleżerów Józefa Piłsudskiego w Malcanowie złożyły podziękowania i życzenia wszystkim pielęgniarkom i położnym doceniając ich ciężką i odpowiedzialną pracę.