wizjaMED to sieć pracowni diagnostyki obrazowej w całej Polsce specjalizujących się w badaniach tomografem komputerowym i rezonansem magnetycznym.

Nowoczesny sprzęt, wyspecjalizowana kadra, dużo empatii, pozytywnego podejścia i ciągły rozwój – wyznaczamy zupełnie nowe standardy opieki medycznej w zakresie udzielania świadczeń medycznych.

Poszukujemy osoby do zatrudnienia na stanowisku:

PIELĘGNIARKA / PIELĘGNIARZ do podawania kontrastu

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie / umowa kontraktowa

Miejsce zatrudnienia:

Pracownia Rezonansu Magnetycznego WizjaMED

w Ostrowi Mazowieckiej (na terenie Samodzielnego Publicznego Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej), ul. Dubois 68

Zakres zadań:

  • przeprowadzanie wywiadu medycznego pod kątem braku przeciwwskazań do wykonania badania rezonansem magnetycznym z kontrastem
  • podawanie środków kontrastowych do badań rezonansu magnetycznego
  • podejmowanie odpowiednich działań na wypadek wystąpienia reakcji niepożądanych
  • współpraca z personelem medycznym (lekarz, technik, rejestratorka)

Wymagania:

  • posiadasz wykształcenie kierunkowe – pielęgniarstwo
  • jesteś zorientowana/y na pacjenta
  • dobrze czujesz się pracując w zespole
  • jesteś osobą zaangażowaną i dyspozycyjną

Zapewniamy:

  • przyjazną atmosferę,
  • możliwość rozwoju,
  • pracę w rozwijającej się firmie, o wysokim standardzie.

Prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: sekretariat@wizjamed.pl