Pielęgniarka Anestezjologiczna / Pielęgniarz Anestezjologiczny
umowa zlecenie, kontrakt b2b

Timeless Chirurgia Plastyczna Sp. z o.o.

  1. Gen. Romana Abrahama 18/322

03-982 Warszawa

Timeless Chirurgia Plastyczna to miejsce gdzie indywidualne podejście do Pacjenta idzie w parze z ciągłym poszukiwaniem innowacyjnych metod leczenia. Doświadczona i wykwalifikowana kadra na co dzień dba o jakość wykonywanych zabiegów i operacji. We współpracy z najlepszymi ośrodkami uniwersyteckimi, prowadzi badania naukowe nad komórkami macierzystymi i opracowuje autorskie techniki chirurgii rekonstrukcyjnej.

Klinika Timeless oferuje szeroki wybór zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, dermatologii estetycznej, chirurgii onkologicznej i ogólnej. Zespół Timeless podejmuje się zarówno standardowych zabiegów, jak i najbardziej skomplikowanych operacji, takich jak korekta płci oraz rekonstrukcje wymagające doświadczenia w wykorzystaniu technik mikrochirurgicznych.

Zakres obowiązków

  • Opieka nad pacjentem przed, w trakcie i po operacjach,
  • Kontrola zużycia i stanu leków oraz materiałów medycznych,
  • Współpraca z lekarzem anestezjologiem i chirurgami oraz personelem kliniki.

Wymagania

  • doświadczenie min. 2 lata,
  • posiadanie kwalifikacji poświadczonych odpowiednim dokumentem,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • współpraca na pełen etat w formie umowy o pracę lub kontraktu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie,
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego, dofinansowanie kursów specjalistycznych,
  • interesującą pracę w stale rozwijającej się firmie o uznanej renomie w chirurgii plastycznej,
  • dobrze wyposażone stanowisko pracy,
  • przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy,
  • wzajemną pomoc i wsparcie pracowników,
  • pracę zespołową w opiece nad pacjentem.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres klinika@timeless.com.pl

Przesłany dokument musi zawierać klauzulę o treści:

„Na podstawie z art. 6 ust. 1 lit a. w zw. z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO) informujemy, że:

Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest Timeless Chirurgia Plastyczna Sp. z o.o. ul. Gen. Romana Abrahama 18/322 03-982 Warszawa; Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym mogą się Państwo kontaktować w sprawach przetwarzania Państwa danych osobowych za pośrednictwem poczty elektronicznej: klinika@timeless.com.pl; Administrator będzie przetwarzał Państwa dane osobowe na podstawie art 6 ust. 1 lit. a) i c) oraz art. 9 ust. 2 lit. b) RODO w zw. z realizacją przepisów wynikających z art. 22 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. Dane osobowe kandydatów do pracy są przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na wolne stanowisko pracy; Dane osobowe mogą być udostępnione innym uprawnionym podmiotom, na podstawie przepisów w ramach procesu rekrutacji;

Dodatkowo zgodnie z art. 13 ust. 2 RODO informujemy, że: Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres prowadzenia rekrutacji na wolne stanowisko pracy, nie dłużej niż przez okres 90 dni liczonych od dnia zakończenia procesu rekrutacji; Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia danych lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych; Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji na wolne stanowisko pracy. Konsekwencją niepodania danych osobowych jest brak udziału w rekrutacji na wolne stanowisko pracy.