Szpital Praski p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o.o. w Warszawie, Al. Solidarności 67, 03-401 Warszawa zatrudni: pielęgniarki/arzy operacyjnych w  Centralnym Bloku Operacyjnym. Wymagania: tytuł zawodowy pielęgniarki/pielęgniarza, aktualne prawo wykonywania zawodu oraz kurs kwalifikacyjny dla pielęgniarek operacyjnych, bądź specjalizacja w tej dziedzinie. Forma zatrudnienia: do uzgodnienia. Zatrudniamy także osoby do przyuczenia. Oferty zawierające CV prosimy kierować na adres e-mail.:ewasilewska@szpitalpraski.pl

 


Szpital Praski p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o.o. w Warszawie, Al. Solidarności 67, 03-401 Warszawa zatrudni: pielęgniarki i położne  w oddziałach szpitalnych, Centralnym Bloku Operacyjnym, Stacji Dializ. Wymagania: tytuł zawodowy pielęgniarki/pielęgniarza, położnej oraz aktualne prawo wykonywania zawodu. Forma zatrudnienia: do uzgodnienia. Oferty zawierające CV prosimy kierować na adres e-mail.:ewasilewska@szpitalpraski.pl

 

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych Osobowych – tekst jednolity Dz. U. Z 2016 r., poz. 922)”.

 


Szpital Praski p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o.o. w Warszawie, Al. Solidarności 67,03-401 Warszawa zatrudni pielęgniarkę/rza w ramach umowy o pracę lub w innej formie zatrudnienia. Wymagany dyplom ukończenia szkoły i aktualne prawo wykonywania zawodu.

Praca w Zakładzie Radiologii w systemie 5 dni w tygodniu /pon.-pt/ w godz, 7.30 – 15.05, weekendy i święta wolne.

Osoby zainteresowane proszone są  o przesłanie CV na adres.:ewasilewska@szpitalpraski.pl.

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych Osobowych – tekst jednolity Dz. U. Z 2016 r., poz. 922)”.