Synexus jest światowym liderem w zakresie wykonywania badań klinicznych, posiadającym międzynarodową sieć dedykowanych ośrodków medycznych. Działamy w jedenastu krajach na świecie. Synexus Polska Sp. z o.o. posiada 8 centrów medycznych i dynamicznie się rozwija. Obecnie do naszego nowego ośrodka w Warszawie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PIELĘGNIARKA

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
  • Elastyczną formę współpracy w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub kontrakt
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
  • Zatrudnienie na pełny etat

W zamian oczekujemy:

  • Wykształcenia z zakresu pielęgniarstwa
  • 1-2 – letniego doświadczenia pracy w publicznych lub prywatnych przychodniach, szpitalach
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Optymizmu, uśmiechu i chęci niesienia pomocy
  • Znajomości języka angielskiego
  • Doświadczenie w branży badań klinicznych będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

  • Realizowanie zabiegów pielęgniarskich zgodnie ze wskazaniami lekarza
  • Przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją medyczną uczestnika badania klinicznego
  • Współpraca z monitorami badań klinicznych

Zapraszamy do aplikowania poprzez stronę internetową:

lub przesłanie swojego CV bezpośrednio na adres: borislava.nedelcheva@ppdi.com

wpisując w tytule wiadomości: Research Nurse – Warszawa