Rodzinne Centrum Medyczne Zanmed w Halinowie poszukuje osoby na stanowisko:  Pielęgniarka medycyny szkolnej

Miejsce pracy: Halinów pod Warszawą

 Zadania

Opieka profilaktyczna nad dziećmi i młodzieżą w szkole, wykonywanie testów przesiewowych i ich interpretacja, opieka nad dziećmi przewlekle chorymi, udzielanie pierwszej pomocy dzieciom i młodzieży w szkole.

Oferujemy:

– umowę o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym,

– stabilne zatrudnienie,

– możliwość rozwoju osobistego,

Wymagania:

wykształcenie średnie medyczne, mile widziany licencjat lu magister, wskazane posiadanie kursu kwalifikacyjnego dla pielęgniarek środowiska nauczania i wychowania lub chęci do jego ukończenia.

Wynagrodzenie

do uzgodnienia w zależności od kwalifikacji i doświadczenia. Praca w szkołach na terenie  powiatu mińskiego. Zatrudnienie od września 2020r.

Mile widziane

zaangażowanie do pracy,

umiejętność podejmowania decyzji,

prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Kontakt

Aleksander Zaniewski

505034672

a.zaniewski@zanmed.pl