Pielęgniarz/Pielęgniarka – Konstancin-Jeziorna

Opis stanowiska:

Praca w ośrodku opiekuńczo-rehabilitacyjnym Tabita należącym do Grupy LUX MED. Placówka, oferuje rehabilitację leczniczą oraz całodobową opiekę nad Pacjentami w każdym wieku, wymagającymi stałego wsparcia specjalistów.

My zadbamy o:

  • stabilne i bezpieczne zatrudnienie w największej grupie medycznej w Polsce;
  • różnorodne formy współpracy – pracę na etat lub w ramach umów cywilnoprawnych;
  • możliwość uzyskania dofinansowania do kursów specjalistycznych;
  • możliwości rozwoju zawodowego wg wytycznych Programu „Ścieżki rozwoju zawodowego pielęgniarek i położnych w Grupie LUX MED”;
  • pracę w systemie zmian 12/12 z możliwością dopasowania grafiku do dyspozycyjności;
  • możliwość skorzystania z bogatego pakietu benefitów pozapłacowych: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, elastyczne godziny pracy, program rekomendacji pracowników, program wellbeingowy, ubezpieczenie szpitalne​.
  • możliwość zakwaterowania.

Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

  • wykształcenie min. średnie medyczne;
  • aktualne prawo wykonywania zawodu;
  • mile widziane – ukończona specjalizacja, kurs kwalifikacyjny lub w trakcie odbywania specjalizacji lub kursów w dziedzinach wymienionych w formularzu aplikacyjnym;
  • silna orientacja na Pacjenta, empatia, chęć niesienia pomocy innym, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizację pracy własnej.

Zapraszamy do współpracy! Link do formularza aplikacyjnego: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=8d67b9aed301445bb252a09c83b77ec6