Pielęgniarki/Pielęgniarzy Medycyny Szkolnej

SPZOZ Warszawa Wola-Śródmieście ul. Ciołka 11 pilnie zatrudni Pielęgniarki/Pielęgniarzy Medycyny Szkolnej do pracy:

Zakres obowiązków:

  • Praca w gabinecie zabiegowym
  • udzielanie pomocy przedlekarskiej w przypadku nagłych zachorowań, urazów, zatruć
  • czynne poradnictwo w zakresie opieki pielęgniarskiej
  • realizowanie zleceń lekarskich
  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami

Wymagania:

  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • tytuł zawodowy magistra pielęgniarstwa lub specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa środowiska nauczania i wychowania lub pediatrycznego lub rodzinnego
  • ukończone kursy specjalistyczny z zakresu: szczepień ochronnych, EKG
  • umiejętność pracy w zespole i otwartość na oczekiwania Pacjentów
  • znajomość obsługi komputera (MS Office)

Oferujemy:

  • pracę w centrum Warszawy
  • pracę w miłym i kreatywnym zespole
  • bardzo dobre warunki wynagrodzenia zależne od doświadczenia oraz dodatkowych kwalifikacji

Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy do składania aplikacji drogą mailową: malgorzata.kaczmarska@zozwola.pl lub telefonicznie: 535004326.