Serdecznie zapraszamy do współpracy

Pielęgniarkę Zarządzającą

do nowopowstałego Centrum Medycznego Scanmed

przy Al. Niepodległości 69 w Warszawie.

Zadania na stanowisku to:

  • Kierowanie pracą zespołu pielęgniarskiego,
  • Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług,
  • Zaopatrzenie miejsca pracy w odpowiedni sprzęt, narzędzia i asortyment medyczny,
  • Dbanie o odpowiednie warunki higieniczno-sanitarne,
  • Nadzór nad prowadzoną dokumentacją medyczną.

Oczekujemy:

  • Minimum 2 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenia w:
    • szczepieniach dzieci,
    • prowadzeniu dokumentacji szczepiennej,
    • pracy w POZ.

Oferujemy:

  • Indywidualnie dopasowaną formę i warunki zatrudniania,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość współpracy z profesjonalistami oraz wsparcie doświadczonych pracowników,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Dobrą atmosferę pracy.

link do spływu aplikacji à Pielęgniarka Zarządzająca – Oferta pracy (elevato.net)