Pielęgniarka środowiskowo – rodzinna Centrum Medycznego Grapa Medica

Wymagania:

  • Aktywne PWZ
  • Najchętniej kurs pielęgniarki środowiskowo-rodzinnej
  • Umiejętność obsługi komputera (znajomość pakietu MS Office)
  • Kurs EKG
  • Kurs szczepień ochronnych
  • Mile widziany kurs recept, kurs spirometrii, kurs leczenia ran
  • Inne kursy specjalistyczne –  mile widziane
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Praca w punkcie pobrań
  • Praca w środowisku
  • Wykonywanie podstawowych zabiegów pielęgniarskich
  • Asystowanie lekarzowi w trakcie niektórych zabiegów
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej
  • Zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi Pacjenta

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na cały etat na podstawie umowy o pracę lub kontraktu
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się placówce
  • Pracę zmianową
  • Możliwość objęcia stanowiska Koordynatora zespołu pielęgniarek po okresie próbnym
  • Pracę w zgranym zespole i dobrej atmosferze
  • Wsparcie i współpracę Koordynatora Medycznego placówki
  • Wynagrodzenie zgodne z obowiązującą siatką płac pielęgniarek

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:

e-mail: biuro@grapamedica.pl

tel. 533 282 494

Wyrażam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grapa Medica Sp. z o.o. wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000513060 przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS, posiadającą NIP 123-09-19-919, REGON 010271174. Zostałem(am) poinformowany(a), że podanie przeze mnie danych osobowych, innych niż określone w ART. 221 KODEKSU PRACY jest dobrowolne. W związku z wyrażeniem zgody na przetwarzanie moich danych w określonym zakresie, wyrażoną uprzednio zgodę, mogę w dowolnej chwili odwołać.