Pielęgniarka / Pielęgniarz

Miejsce pracy: Dziekanów Leśny,

Kliniczny Oddział Chirurgii – Centrum Leczenia Kamicy

Główne zadania:

  • Świadczenie usług medycznych zgodnie z aktualną wiedzą medyczną oraz zasadami etyki zawodowej w zakresie świadczeń usług pielęgniarskich.
  • Zapewnienie wysokiej jakości kompleksowej opieki nad pacjentem, dbanie o komfort i bezpieczeństwo pacjenta.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia minimum średniego medycznego z zakresu pielęgniarstwa, preferowane wyższe   o kierunku pielęgniarstwo,
  • Aktualnego prawa wykonywania zawodu,
  • Orientacji na pacjenta, empatii, chęć niesienia pomocy innym,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Dobrej organizacji pracy,
  • Niekaralności w zakresie przestępstw z rozdziału XIX i XX Kodeksu karnego, art. 189a, 207 k.k. oraz przestępstw z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii lub za odpowiadające tym przestępstwom czyny określone w przepisach prawa obcego – wymóg konieczny.

Oferujemy:

  • Forma zatrudnienia do uzgodnienia,
  • Pracę w zespole profesjonalistów,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjną lokalizację w mikroklimacie Puszczy Kampinoskiej,

Termin składania ofert: 31.07.2024 r.

Wymagane dokumenty: CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@szpitaldziekanow.pl

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W tytule e-maila proszę wpisać nazwę stanowiska.

Kontakt: Dział Spraw Pracowniczych, tel. 22 76 57 107

Przesyłając dokumenty aplikacyjne zgadzasz się na przetwarzanie przez SZPZOZ im. Dzieci Warszawy Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem kadry@szpitaldziekanow.pl.

Proszę w cv zamieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.