Pielęgniarka Instrumentariuszka / Pielęgniarz Instrumentariusz – Centrum Medyczne MML

Zakres obowiązków:

  • instrumentowanie do zabiegów operacyjnych na Oddziale Laryngologii,
  • sprawowanie wysokospecjalistycznej opieki pielęgniarskiej,
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej,
  • przygotowanie sali operacyjnej do zabiegów,
  • stosowanie procedur wynikających z pracy na bloku operacyjnym w celu zapewnienia jakości opieki pielęgniarskiej.

  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • aktualna książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych,
  • szczepienie przeciwko WZW B,
  • mile widziany kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego lub specjalizacja w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobrą organizację pracy własnej,
  • dobrą obsługę komputera,
  • doświadczenie w pracy przy zabiegach ortopedycznych będzie dodatkowym atutem.

Nasza oferta w pigułce:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • elastyczny grafik,
  • zespół zaangażowanych i doświadczonych osób,
  • dobra organizacja pracy, wspierana przez zespół Opiekunów Medycznych,
  • miejsce, które stale wzmacnia standardy pracy,
  • benefity: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny w naszej klinice; dofinansowanie karty sportowej, Multi Kino, Multi Teatr;  dostęp do platformy zakupowej oraz zniżki na usługi
  • prywatna opieka medyczna w naszej klinice,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów.

Miejsce pracy:

Centrum Medyczne MML
ul. Bagno 2, 00-112 Warszawa​

Skontaktujemy się z każdą zainteresowaną osobą – nie wymagamy CV.
Szczegóły oferty oraz odpowiedzi na pytania otrzymasz aplikując na ogłoszenie. Zapraszamy do składania aplikacji! Więcej informacji na temat firmy: www.medicover.pl

Link do formularza aplikacyjnego:

Poleć Znajomego, Zdobądź Nagrodę!

Chcesz zyskać nawet 2000 zł? Polecaj znajomych do pracy w Medicover i pracuj z osobami, które cenisz i lubisz. Zobacz, jakie to proste:

  1. Zarejestruj się lub zaloguj na medicover.sharehire.pl.
  2. Pobierz link polecający: Kliknij „Polecaj” i skopiuj swój unikalny link.
  3. Wyślij link znajomym: Przekaż link znajomym, którzy szukają pracy.
  4. Śledź polecenie: Sprawdź status swojego polecenia w panelu użytkownika.
  5. Odbierz nagrodę: Jeśli Twój znajomy zostanie zatrudniony, bonus trafi na Twoje konto!

Nie przegap okazji – poleć znajomego już dziś i ciesz się bonusem!