Dzień dobry,

Oferta pracy dla Pielęgniarki Centrum Rehabilitacyjne Otwock

Miejsce pracy Centrum Origin Otwock ul. Bernardyńska 13,05-400 Otwock

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie stanu zdrowia naszych pacjentów
  • wykonywanie zleceń lekarskich z należytą uwagą i starannością
  • wykonywanie czynności pielęgnacyjnych i higienicznych – nadzorowanie pracy opiekunów
  • aktywizowanie pacjentów do samodzielności w aktywnościach dnia codziennego
  • dbanie o bezpieczeństwo i komfort pacjentów

Nasze wymagania

  • Posiadanie ważnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych;
  • Zaświadczenie o niekaralności, wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed rozpoczęciem pracy
  • Szukamy pielęgniarek/pielęgniarzy z doświadczeniem, ale chętnie też przyjmiemy do pracy osoby zaraz po uzyskaniu prawa wykonywania zawodu (ofertujemy szkolenie w przyjaznej atmosferze)

To oferujemy

  • rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb
  • szkolenia i kursy
  • praca w zgranym zespole, zawsze gotowym do pomocy
  • dofinansowanie do dodatkowego ubezpieczenia, prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport

Osoba kontaktowa:

Małgorzata Girtler

mgirtler@originpolska.com