Grupa nOvum funkcjonuje na rynku nieprzerwanie od 28 lat. W jej skład wchodzą Przychodnia Leczenia Niepłodności nOvum oraz Bank Komórek Macierzystych nOvum. Tworzymy doświadczone zespoły wykorzystujące najnowsze technologie i naukowe osiągnięcia medycyny. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w swoich dziedzinach oraz zatrudniamy łącznie ok. 200 osób.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Pielęgniarka

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

  • Aktywnego PWZ Pielęgniarki;
  • Sprawności manualnej i predyspozycji do pracy w gabinecie zabiegowym;
  • Kurs EKG;
  • Kurs szczepień ochronnych;
  • Umiejętność obsługi komputera;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym podstawową komunikację z pacjentem (rozmowy telefoniczne i bezpośrednie);
  • Zaangażowania w powierzone obowiązki;
  • Komunikatywność, odpowiedzialność, sumienność, dyspozycyjność;
  • Empatia, pasja do pracy z ludźmi oraz miłe usposobienie;
  • Samodzielność;
  • Dbanie o pozytywny wizerunek placówki.

Zakres obowiązków:

  • Asystowanie lekarzowi w trakcie konsultacji i zabiegów;
  • Wykonywanie podstawowych zabiegów pielęgniarskich;
  • Obsługa dokumentacji medycznej.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na cały etat na podstawie umowy o pracę;
  • Pracę w warunkach wysokiej satysfakcji zawodowej;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się dziedzinie medycyny;
  • Zatrudnienie w firmie o ogólnopolskiej renomie i rozpoznawalnej marce;
  • Pracę w zgranym zespole i dobrej atmosferze;
  • Atrakcyjny system wynagradzania;
  • System pracy 12h oraz 7,35h bez konieczności pracy w systemie nocnym, niedziele i święta;
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • Udział w spotkaniach integracyjnych 😊

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przychodnię Lekarską nOvum

  1. Kozioł P. Lewandowski sp. j. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani udziałem

w przyszłych rekrutacjach dodatkowo prosimy o dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przychodnię Lekarską nOvum K. Kozioł P. Lewandowski sp. j. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”.