OTOLARYNGOLODZY24 Sp. z o.o. to specjalistyczna poradnia przyjmująca dzieci i dorosłych z problemami laryngologicznymi, audiologicznymi, foniatrycznymi i alergologicznymi. Działamy na rynku już ponad 10 lat i tworzymy zgrany zespół profesjonalistów. Obecnie poszukujemy energicznej i zaangażowanej osoby na stanowisko:

Pielęgniarka

umowa o pracę/ kontrakt/ umowa zlecenie – do ustalenia

100-180 godzin/ miesiąc

Warszawa, Mokotów Wołoska 18

Godziny otwarcia poradni: 8:00-20:00

Obowiązki:

  • Asystowanie lekarzom w gabinetach przy badaniach oraz zabiegach,
  • Wykonywanie inhalacji, iniekcji, pobieranie krwi (w tym dzieci),
  • Przygotowywanie gabinetów oraz organizacja pracy lekarzy,
  • Współpraca z Recepcją oraz Koordynatorem Placówki,
  • Dbanie o wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Aktualne PWZ, doświadczenie zawodowe, wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Mile widziane uprawnienia do wykonywania testów skórnych.
  • Wysoka kultura osobista, podejście do dzieci i empatia,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie,
  • Umiejętność obsługi komputera.

Osoby spełniające wymagania oraz zainteresowane rozmowami na temat współpracy, prosimy o przesłanie do nas swojego CV na adres: biuro@otolaryngolodzy24.pl