Oferta Pracy dla Położnej –  nowo otwarta Placówka Medyczna GYNCENTRUM

✔️Miejsce świadczenia usług: GYNCENTRUM Klinika Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej, Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa;

Zakres obowiązków:

  • Opieka medyczna nad pacjentkami w czasie ciąży oraz w okresie poporodowym;
  • Wykonywanie badań niezbędnych do monitorowania ciąży fizjologicznej;
  • Monitorowanie płodu przy wykorzystaniu aparatury medycznej;
  • Realizacja zleceń lekarza w procesie diagnostyki, leczenia i rehabilitacji pacjentek;
  • Samodzielne udzielanie określonych świadczeń w celach profilaktyki, leczenia oraz diagnostyki;
  • Prowadzenie działalności edukacyjno-zdrowotnej w zakresie przygotowania do życia w rodzinie, metod planowania rodziny oraz ochrony macierzyństwa i ojcostwa;
  • Udzielanie rekomendacji w zakresie prawidłowej opieki, dbania, higieny oraz żywienia noworodka;
  • Asystowanie przy zabiegach oraz podczas wizyty pacjentów w gabinecie;
  • Wykonywanie zleceń lekarskich pacjentom zgłaszającym się do Kliniki;
  • Udzielanie pomocy przy badaniu pacjentów w zakresie koniecznym do sprawowania opieki medycznej;
  • Kompletowanie, prowadzenie i zabezpieczanie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi;
  • Współpraca z personelem lekarskim i administracyjnym.
  • Praca w punkcie pobrań;

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie medyczne z zakresu położnictwa;
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu;
  • Mile widziane roczne doświadczenie w pracy na stanowisku położnej;
  • Znajomość obsługi komputera
  • Orientacja na Pacjenta – wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej;
  • Obowiązkowość, dokładność oraz życzliwość.

Oferujemy :

  • Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę pełną wyzwań i satysfakcji;
  • Elastyczny grafik;
  • Możliwość rozwoju;

Aplikacje prosimy przesyłać poprzez link:

Osoba kontaktowa:

e.herezniak@gyncentrum.pl