NZOZ Fundacji Hospicjum Onkologiczne (FHO) zatrudni:

  • pielęgniarkę do pracy w hospicjum domowym,

NZOZ FHO realizuje świadczenia zdrowotne w ramach opieki paliatywnej i hospicyjnej w jednym z największych na Mazowszu hospicjum domowym; ponadto NZOZ FHO realizuje świadczenie w największym oddziale medycyny paliatywnej/hospicjum stacjonarnym, oraz w poradni medycyny paliatywnej. Jesteśmy placówką o utrwalonej renomie w zakresie opieki paliatywno-hospicyjnej która buduje swą strategię w oparciu o wysoko kwalifikowany i doświadczony personel medyczny.

W naszym hospicjum domowym realizujemy opiekę medyczną nad pacjentami z terenu Ursynowa, Wilanowa, Śródmieścia, Mokotowa.

Dołącz do naszego zespołu, gdzie znajdziesz możliwość spełnienia zawodowego; w naszym zespole będziesz otoczony gronem kompetentnych, profesjonalnych i życzliwych koleżanki i kolegów lekarzy, pielęgniarki, fizjoterapeutów i psychologów.

Wymagania formalne:

  • specjalizacja w dziedzinie pielęgniarstwa opieki paliatywnej albo w trakcie tej specjalizacji

lub

  • ukończony kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa opieki paliatywnej albo w trakcie tego kursu,

lub

  • ukończony kurs specjalistyczny w zakresie podstaw opieki paliatywnej albo w trakcie tego kursu

Zadania:

  • opieka pielęgniarka nad chorymi paliatywnymi w domu pacjenta;
  • edukacja pacjentów oraz ich bliskich oraz promocja zdrowia w zakresie opieki nad chorym paliatywnym;
  • realizacja zleceń lekarskich;
  • prowadzenie dokumentacji medycznej – dokumentacja prowadzona jest w formacie elektronicznym.

Oferujemy:

  • pracę w zgranym, doświadczonym i profesjonalnym zespole medycznym
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji
  • elastyczne godziny pracy
  • wyposażenie do prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej
  • możliwość ukończenia kursu z pielęgniarstwa opieki paliatywnej w trakcie pracy

Zapraszamy do przesłania CV! na adres rafal.krajewski@fho.org.pl lub beata.kalinowska@fho.org.pl