NZOZ „AGMA”  Chotomów

NZOZ „AGMA” w Chotomowie k/ Warszawy  zatrudni

pielęgniarkę na ½ etatu  w małej przychodni o kameralnym charakterze bez presji i stresu ,

Praca 8.00-18.00 – grafik dopasowany do zgłoszonej dyspozycyjności

rodzaj umowy – o pracę (lub do uzgodnienia)
atrakcyjne wynagrodzenie 3000-3200 brutto( za ½ etatu)
Zakres obowiązków

– Kompleksowa opieka pielęgniarska  / w tym ekg, spirometria , injekcje, pobieranie materiału do badań , szczepienia /-pomoc przy rejestracji pacjentów ,                                     -prowadzenie wymaganej dokumentacji medycznej.                                                                -Obsługa komputera-wprowadzanie danych i praca na systemach informatycznych Przychodni / po przeszkoleniu/

Wymagania:                                                                                                                                          – Aktualne prawo do wykonywania zawodu;                                                                                        -Doświadczenie w pracy na stanowisku pielęgniarki POZ                                                      —komunikatywność, empatia,  wysoka kultura  osobista

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt telefoniczny 603555743  lub e-mail: elzbieta.michalska@wp.pl

Mile widziane CV