Narodowy Instytut Onkologii – Państwowy Instytut Badawczy zatrudni Pielęgniarkę/Pielęgniarza – Instrumentariuszkę/Instrumentariusza na blok operacyjny.

Lokalizacja: Warszawa – Ursynów

Rodzaj umowy: do ustalenia

Wymiar etatu: cały etat

Minimalne wykształcenie: wyższe licencjackie

Opis stanowiska:

praca w zespole Bloku operacyjnego;

przygotowanie Sali operacyjnej do zabiegów;

sprawowanie wysokospecjalistycznej opieki pielęgniarskiej;

Wykonywanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z ustalonymi procedurami;

prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej;

dbanie o prawidłową i bezpieczną eksploatację urządzeń medycznych.

Wymagania:

Min 1 rok doświadczenia na bloku operacyjnym

Wykształcenie pielęgniarskie,

aktualne prawo wykonywania zawodu,

aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

bardzo dobra znajomość języka polskiego,

sumienność i dobra organizacja pracy,

umiejętność pracy w zespole

Wymagania mile widziane:

ukończony kurs kwalifikacyjny: Pielęgniarstwo operacyjne dla pielęgniarek;

ukończona lub w trakcie: Specjalizacja w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego dla pielęgniarek;

To oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie;

możliwość pełnoetatowego i stabilnego zatrudnienia na umowę o pracę w elastycznym czasie pracy lub współpracę w formie kontraktu/zlecenia

pracę w prestiżowej placówce o ugruntowanej pozycji na rynku;

świadczenia z Zakładowego Funduszu Socjalnego (m.in. dofinansowanie do wakacji);

możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach z ubezpieczenia grupowego;

możliwość doskonalenia swoich umiejętności i zdobywanie wartościowego doświadczenia.

Aplikuj poprzez wysłanie swojego CV na adres email:

rekrutacja@nio.gov.pl w tytule wpisując „Instrumentariuszka”