Pielęgniarka-Placówka Domaniewska

Opis Stanowiska:

  • Praca w gabinecie zabiegowym, punkcie pobrań
  • Asystowanie przy drobnych zabiegach/ procedurach chirurgicznych
  • Przygotowywanie narzędzi i materiałów potrzebnych do pracy
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej

Oczekujemy:

  • wykształcenia kierunkowego z zakresu pielęgniarstwa ( min. licencjackie – preferowane wyższe magisterskie);
  • aktualnego prawa wykonywania zawodu;
  • 3- letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku pielęgniarki;
  • bardzo dobrej znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
  • wysokiej kultury osobistej oraz empatii w relacjach z pacjentami

Oferujemy:

  • Elastyczne warunki zatrudnienia, Umowa zlecenie lub kontrakt – dni wtorek i czwartek 10-18  i piątek 9-16
  • Miejsce pracy – ul. Domaniewska
  • dobrze wyposażone stanowisko pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwości rozwoju zawodowego pod okiem najlepszych specjalistów;
  • miłą i przyjazną atmosferę.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres: p.sych@miraiclinic.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.