Międzyleski Szpital Specjalistyczny poszukuje kandydatów na stanowisko :

Pielęgniarka Instrumentariuszka / Pielęgniarz Instrumentariusz

Zakres obowiązków:

  • Praca w zespole Bloku Operacyjnego
  • przygotowanie sali operacyjnej do zabiegów,
  • instrumentowanie do zabiegów operacyjnych
  • sprawowanie wysokospecjalistycznej opieki pielęgniarskiej,
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej,
  • wykonywanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z ustalonymi procedurami w celu zapewnienia jakości opieki pielęgniarskiej,
  • dbanie o prawidłową i bezpieczną eksploatację urządzeń medycznych

Wymagania:

  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • aktualna książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych,
  • szczepienie przeciwko WZW B,
  • mile widziany kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego lub specjalizacja w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność i dobra organizacja pracy własnej,
  • obsługa komputera,
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,
  • doświadczenie w pracy przy zabiegach robotycznych będzie dodatkowym atutem,
  • ukończony kurs kwalifikacyjny: Pielęgniarstwo operacyjne dla pielęgniarek,
  • ukończona lub w trakcie: Specjalizacja w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego dla pielęgniarek ( mile widziana)

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod nr telefonu: 22 47 35 452

Zgłoszenie aplikacyjne zawierające CV z dopiskiem „PIELĘGNIARKA INSTRUMENTARIUSZKA” prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na adres: sylwia-bartnicka@mssw.pl