Pielęgniarka / Pielęgniarz / Ratownik
Opis i adres organizacji:
Firma lider w zakresie Medycyny Stacjonarnej, Teleopieki i Telemedycyny.
Zakres obowiązków:
Szukamy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności do współpracy w Augustowie od marca
2022 do grudnia 2023 w zakresie wizyt pielęgniarskich w domu pacjenta.
Oferowane warunki zatrudnienia:
• 5-6 godzin tygodniowo rozłożone na kilka dni lub w jednym dniu
• Bardzo dobre wynagrodzenie
• Kontrakt, umowa zlecenie lub umowa o pracę
• Całość wyposażenia na koszt firmy
• Samochód do realizacji wizyt
• Pokrywamy koszty dojazdu i noclegu
Sposób zgłoszenia:
Prosimy o przesłanie CV na adres: centrum.waw@mdtmedical.eu

Nie jesteśmy sieciówką, nie pracujemy dla NFZ. Budujemy zespół oparty na kompetencjach.
Centrum Medyczne przy Dworcu Gdańskim. Nasz priorytet to efektywna i szybka diagnoza
oraz skuteczne leczenie.
Zakres obowiązków będzie ewoluował wraz z rozwojem centrum.
Poza czynnościami stricte pielęgniarskimi, prowadzeniem punktu pobrań obejmuje
zaangażowanie w rozwój projektu oraz współpracę w realizacji zadań zespołu telemedycznego.
Oferujemy możliwość nabycia wiedzy eksperckiej w zakresie Telemedycyny, Teleopieki i
nowoczesnych technologii stosowanych w opiece nad pacjentem.
• Możliwe godziny pracy oraz part time / full time do ustalenia
• Dobre warunki lokalowe i sprzętowe
• Wynagrodzenie w górnych stawkach rynkowych i tego też oczekujemy od kompetencji i
umiejętności komunikacji
• Kontrakt, umowa zlecenia lub umowa o pracę