Life Institute, spółka działająca w zakresie medycyny regeneracyjnej oraz ortopedii poszukuje kandydatów na stanowisko:

PIELĘGNIARKI / PIELĘGNIARZA

Oczekujemy:

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku pielęgniarki/pielęgniarza
  • Doświadczenie w ortopedii mile widziane
  • Otwartości na nowe wyzwania i zaangażowania w tworzeniu usług na najwyższym poziome
  • Dyspozycyjności, wysokiej kultury osobistej oraz dobrej organizacji pracy własnej
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Znajomości obsługi komputera i środowiska Windows
  • Ukończone kursy specjalistyczne z zakresu: leczenia ran, wykonywania EKG, reanimacji i resuscytacji

Obowiązki:

  • Pobranie materiału biologicznego
  • Wykonywanie iniekcji zgodnie ze wskazaniem lekarza
  • Podawanie suplementacji w formie kroplowej
  • Koordynowanie zamówień medycznych
  • Asystowanie przy drobnych zabiegach/procedurach chirurgicznych
  • Przygotowywanie gabinetów lekarskich
  • Asystowanie lekarzowi podczas konsultacji lekarskich
  • Rejestrowanie przeprowadzonych procedur medycznych
  • Zakładanie holterów ekg oraz ciśnieniowych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie oraz możliwość zdobywania doświadczenia w niestandardowym systemie obsługi pacjenta
  • Udział w kreowaniu procesów obsługowych
  • Pracę w prestiżowym miejscu w centrum Warszawy
  • Elastyczne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w systemie dwuzmianowym oraz weekendowy

Nasze motto:

Living younger longer!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji cv z zamieszczeniem klauzuli o ochronie danych osobowych.

Klauzula:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji przez LIFE Sp.z.o., Sp. K z siedzibą w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 43 a, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)