Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Pałac Seniora Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w
Sulejówku poszukuje odpowiedzialnej i dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko
Koordynatora Medycznego w Domu Opieki.
Do głównych zadań Koordynatora Medycznego będzie należało zapewnienie efektywnego
funkcjonowania pionu medycznego w naszym Domu Opieki oraz koordynacja pracy
podległego zespołu.
Obowiązki:
Zarządzanie pracą podległego personelu pielęgniarskiego i opiekuńczego we współpracy z
kierownikiem placówki.
Regularne przeprowadzanie odpraw zespołu.
Współpraca z zespołem lekarskim.
Zarządzanie czasem pracy personelu.
Monitorowanie, ocena i analiza jakości usług pielęgniarskich i opiekuńczych.
Zamawianie materiałów i leków, weryfikacja dostaw, zapewnienie racjonalności
wykorzystywania materiałów.
Nadzorowanie stanu sanitarno-higienicznego placówki.
Przygotowywanie zestawień i raportów na potrzeby zarządu.
Nasze wymagania:
Wykształcenie kierunkowe – aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki.
Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, m.in. planowanie grafików i urlopów, delegowanie
zadań, motywowanie.
Umiejętność budowania relacji opartych na zaufaniu, współpracy i zespołowości.
Otwartość na wyzwania i zmiany.
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w renomowanym Domu Opieki.
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
Przyjazną atmosferę pracy.
Konkurencyjne wynagrodzenie.

Umowę o pracę, umowę zlecenie, kontrakt b2b
Kontakt:
Tel. 666 997 122
Tel. 504 212 970