Klinika 37 to nowoczesna placówka medyczna o profilu kardiologicznym , zapewniająca kompleksową opiekę ambulatoryjną pacjentom ze schorzeniami układu sercowo-naczyniowego.  Do naszej przychodni w Warszawie -Wawer – ul. Płowiecka 37 pilnie zatrudnimy         pielęgniarkę / pielęgniarza.

Wymagania :

– aktualne prawo wykonywania zawodu

– doświadczenie zawodowe

– ukończony kurs kwalifikacyjny z zakresu wykonywania i interpretacji zapisu EKG

– znajomość obsługi komputera

– umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków :

– wykonywanie badań EKG

– obsługa i podłączanie aparatów Holter  / EKG i ciśnieniowy /

– pobieranie krwi

– prowadzenie dokumentacji medycznej

Oferujemy :

– pracę z energicznym zespołem w przyjaznej atmosferze w nowoczesnej placówce kardiologicznej

– możliwość wyboru formy zatrudnienia  ( umowa o pracę / zlecenie / kontrakt gospodarczy )

– stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie

– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen / częściowy wymiar etatu lub w formie pracy    dodatkowej (zlecenie, kontrakt gospodarczy )

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres : sekretariat@klinika37.pl

Prosimy  w CV zamieścić klauzulę :” Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Klinikę 37 w celu prowadzenie rekrutacji na oferowane stanowisko.