Dom Opieki Obok Lasu w Grębiszewie

Dom Opieki „Obok Lasu” w Grębiszewie poszukuje pielęgniarki/pielęgniarza

Główne zadania:

  • Ocena i stałe monitorowanie zdrowia mieszkańców.
  • Prowadzenie obowiązującej dokumentacji medycznej.
  • Przyjmowanie i wykonywanie zleceń lekarskich.
  • Udzielanie i organizacja pierwszej pomocy w stanach zagrożenia życia i nagłych zachorowaniach.
  • Udzielanie pacjentom i ich rodzinom/osobom upoważnionym informacji w zakresie uzgodnionym z przełożonym.
  • Monitorowanie dostępności leków, materiałów opatrunkowych, sprzętu medycznego i innych

Oczekujemy:

  • Wykształcenie kierunkowe wraz z numerem prawa wykonywania zawodu
  • Znajomości aktualnych standardów i procedur medycznych,
  • Wysoka kultura osobista i odpowiedzialność za swoją pracę,
  • pozytywnej postawy zrozumienia i otwartego reagowania na potrzeby pacjentów (w tym umiejętności łatwego nawiązywania kontaktu z podopiecznymi i ich rodzinami),
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane doświadczenie oraz kursy z dziedziny opieki długoterminowej  – również w trakcie kursu.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Indywidualne warunki współpracy
  • Możliwość pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu,
  • Możliwość pracy na podstawie umowy cywilno-prawnej (kontrakt/zlecenie) lub umowa o prace

Kontakt: Artur Chojnacki, dyrektor@oboklasu.eu, 608-080-882