Centrum Medyczne Polimedica

Centrum Medyczne Polimedica, będące partnerem ETG Network (European Trial Group) należy do sieci ośrodków znajdujących się w całej Polsce. Centrum Medyczne Polimedica mieści się w Warszawie. Nasza działalność opiera się na prowadzeniu międzynarodowych programów lekowych zlecanych przez prestiżowe firmy farmaceutyczne. Prowadzimy badania z zakresu takich specjalizacji jak: Diabetologia, Kardiologia, Urologia, Ginekologia, Neurologia, Dermatologia, Pulmonologia, Reumatologia, Laryngologia, Endokrynologia.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

PIELĘGNIARKA
w
Miejsce pracy: Warszawa, ul. Belgradzka 52/54

Zakres obowiązków na stanowisku pracy:

  • Profesjonalna opieka nad pacjentem;
  • Pobieranie oraz obróbka materiału biologicznego;
  • Wykonywanie badań diagnostycznych;
  • Współpraca z lekarzami oraz personelem Ośrodka;
  • Obsługa komputera oraz programów medycznych.

Oczekiwania:

  • Wykształcenia kierunkowe;
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Komunikatywność;
  • Umiejętność współpracy w grupie, jak i pracy samodzielnej;
  • Kreatywność;
  • Empatia wobec potrzeb pacjentów;
  • Dobra znajomość obsługi komputera – MS Office i urządzeń biurowych;
  • Zaangażowanie, precyzja i konsekwencja w realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Pracę w wymiarze pełnego etatu na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość rozwoju w Ośrodku o wysokim standardzie;
  • Szkolenia;
  • Wsparcie we wszystkich realizowanych procesach.

Stawka: 3500 – 4000 zł/netto + dodatek randomizacyjny

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt mailowy: jszymanska@mcmpolimedica.pl

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MCM POLIMEDICA Sp z o. o. Sp. J. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Belgradzkiej 52/54, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.