Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o. to sieć nowoczesnych, doskonale wyposażonych ośrodków medycznych o ugruntowanej pozycji w branży. Na rynku usług medycznych działamy od 20 lat, przez ten okres zdobywaliśmy szerokie doświadczenie w zakresie okulistyki, a od 2010 r. także w dziedzinie laryngologii oraz chirurgii szczękowo-twarzowej.
Obecnie przyjmujemy Pacjentów w czterech nowoczesnych ośrodkach: Szpital Specjalistyczny i dwa Ośrodki Diagnostyczne – okulistyka (Warszawa) i Szpital Specjalistyczny – okulistyka, laryngologia oraz chirurgia szczękowo-twarzowa (Katowice).
Centrum Medyczne MAVIT nieustannie dba o wysoką jakość świadczonych usług, inwestując w najnowocześniejszy sprzęt medyczny i współpracując z wybitnymi specjalistami. Misją CM MAVIT jest dobro i pełna satysfakcja każdego Pacjenta.
Centrum tworzą przede wszystkim ludzie. Jednym z naszych atutów jest pomocna, ambitna i wykształcona kadra, która stale dąży do zdobywania wiedzy i doskonalenia swoich umiejętności w przyjaznej atmosferze.

Pielęgniarka/rz do poradni Warszawa (Wola Park)

Główne obowiązki:

  • wykonywanie podstawowych badań z zakresu okulistyki
  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami

Wymagania:

  • wykształcenie w zawodzie pielęgniarki/pielęgniarza
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • umiejętność obsługi komputera

Od kandydata oczekujemy:

  • zorientowania na wysoki standard obsługi pacjenta
  • dobrej organizacji pracy
  • dyspozycyjności związanej z pracą zmianową
  • umiejętności pracy w zespole
  • wysokiej kultury osobistej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • pracę w systemie zmianowym /od poniedziałku do piątku oraz wybrane soboty, bez nocy/
  • dofinansowanie karnetów sportowych
  • prywatną opiekę medyczną (po okresie próbnym)

Zachęcamy do aplikowania poprzez poniższy formularz:

Pielęgniarka/Pielęgniarz operacyjny

Opis stanowiska:
• asystowanie przy zabiegach i operacjach okulistycznych
• przygotowywanie narzędzi i materiałów
• prowadzenie dokumentacji medycznej
• sterylizacja narzędzi

Wymagania:
• posiadanie kwalifikacji poświadczonych odpowiednim dokumentem (kurs lub specjalizacja)
• dobra obsługa komputera
• umiejętność pracy w zespole
• samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
• chęć i umiejętność dokształcania się połączona z dużą motywacją do pracy
• wysoka kultura osobista

Oferujemy:
• umowę o pracę na pełen etat lub umowę zlecenie
• pracę w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku (bez nocy)