Centrum Medyczne ENEL-MED. S.A. – Sochaczew

Poszukujemy Pielęgniarki/Pielęgniarza do pracy w Oddziale Sochaczew (ul. Stefana Żeromskiego 14, 96-500 Sochaczew).

Zakres obowiązków:

  • w zależności od posiadanych kompetencji, wykonywanie badań specjalistycznych, szczepień ochronnych,
  • praca w punkcie pobrań i gabinecie zabiegowym,
  • przygotowywanie Pacjenta do badań, nadzór nad dokumentacją medyczną.

Wymagania:

  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • zdolności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą,
  • ukończone kursy specjalizacyjne w zakresie EKG i RKO,
  • mile widziane uprawnienia do wykonywania szczepień oraz spirometrii.

Oferujemy:

  • możliwość pracy w centrum medycznym z nowoczesną infrastrukturą,
  • umowę o pracę,
  • elastyczne godziny pracy,
  • miłą atmosferę w pracy, wsparcie przełożonego i zespołu,
  • benefity: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, karta sportowa,
  • dla najlepszych możliwość należenia do prestiżowego programu Enel-klub – z kafeterią nagród.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@enel.pl z dopiskiem Pielęgniarka/Pielęgniarz – Sochaczew.