Centrum Medyczne ENEL-MED. S.A.

Pielęgniarka epidemiologiczna / Specjalista ds. epidemiologii

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad procesami epidemiologicznymi w przychodniach wieloprofilowych,
  • współpraca z zespołem do spraw zakażeń szpitalnych,
  • opracowywanie, aktualizacja i wdrażanie instrukcji i procedur epidemiologicznych,
  • prowadzenie szkoleń z zakresu epidemiologii oraz współpraca z zespołem szkoleń,
  • wprowadzanie działań korygujących w podległym obszarze,
  • współpraca z koordynatorem ds. BHP,
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych.

Wymagania:

  • specjalizacja z zakresu pielęgniarstwa epidemiologicznego (opcjonalnie w trakcie specjalizacji lub kurs kwalifikacyjny),
  • wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • samodzielność i odpowiedzialność w działaniu.

Oferujemy:

  • pracę w polskim centrum medycznym z ponad 28-letnim doświadczeniem,
  • elastyczność w zakresie formy umowy oraz godzin pracy,
  • inicjatywy i konkursy dla pracowników,
  • dostęp do platformy szkoleniowo-webinarowej,
  • pracę w przyjaznym środowisku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@enel.pl