Centrum Medyczne Corten Medic  zaprasza do współpracy pielęgniarki.

Zadania:

  • przygotowywanie gabinetów szkolnych poprzez sprawdzanie ich stanu gotowości do świadczenia usług medycznych według standardów MZ i NFZ;
  • wykonywanie badań profilaktycznych i innych nieinwazyjnych procedur medycznych;
  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami.

Nasze wymagania:

  • kurs pielęgniarki szkolnej lub mgr pielęgniarstwa;
  • aktualne prawo wykonywania zawodu;
  • umiejętność pracy samodzielnej jak również w zespole
  • otwartość na oczekiwania młodych Pacjentów;

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o miłej i przyjaznej atmosferze;
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • formę zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie, umowę o pracę lub B2B;
  • elastyczny czas pracy, wyłącznie w godzinach dopołudniowych;

Jesteś zainteresowana/ny zapraszamy do kontaktu, zadzwoń lub prześlij do nas swoje CV,

a my się do Ciebie odezwiemy:

Anna Kostecka

M: 570-155-263

@: anna.kostecka@cortenmedic.pl