Centrum Medyczne CMP to polska firma o wieloletniej tradycji, świadcząca usługi kompleksowej opieki medycznej. Posiadamy sieć 14 oddziałów własnych, funkcjonujących na terenie województwa mazowieckiego oraz współpracujemy z ponad 300 placówkami podwykonawczymi zlokalizowanymi w całym kraju. Obejmujemy opieką ponad 530 tysięcy osób.

Naszym celem jest świadczenie usług medycznych z zachowaniem najwyższych standardów jakości. W codziennej pracy ważny jest dla nas wzajemny szacunek, nieustający rozwój oraz profesjonalizm.

Dołącz do Nas!

Miejsce pracy: Warszawa, oddział CMP Mariańska 1

Pielęgniarka/ Pielęgniarz

Zadania

  • samodzielna realizacja świadczeń pielęgniarskich
  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie medyczne – preferowane wyższe licencjackie/magisterskie kierunkowe
  • mile widziane doświadczenie w pracy na pokrewnym stanowisku, prawo wykonywania zawodu
  • ukończone kursy specjalistyczne z zakresu: szczepień ochronnych, EKG, kurs pielęgniarki środowiskowej
  • komunikatywność, pozytywne usposobienie
  • mile widziany kurs/specjalizacja pielęgniarstwa rodzinnego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu (możliwość pracy „od zaraz” na podstawie UZ, a następnie „płynne przejście” z nowym miesiącem na UoP)
  • prywatną opiekę medyczną
  • pracę od poniedziałku do piątku (8 godzin; zmiany poranne lub popołudniowe)
  • przyjazną atmosferę, wsparcie przełożonego oraz zespołu
  • pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem
  • możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o wysyłanie CV na adres: patryk.szymanski@cmp.med.pl