Centermed Warszawa Sp. z o. o  zwraca się z prośba o umieszczenie ogłoszenia . Treść poniżej:

Stanowisko:  Pielęgniarz / Pielęgniarka

Zakres obowiązków:

  • praca w gabinecie zabiegowym
  • przygotowywanie Pacjenta do badań lekarskich
  • realizowanie świadczeń medycznych zgodnie z obowiązującymi w placówce standardami
  • przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją medyczną Pacjenta
  • przygotowywanie gabinetów do pracy
  • współpraca z personelem

Nasze wymagania:

  • wykształcenie min. średnie medyczne – preferowane ukończone studia licencjackie/magisterskie na kierunku pielęgniarstwo
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • ukończony kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa: rodzinnego, środowiskowego, środowiskowo-rodzinnego, opieki długoterminowej, w ochronie zdrowia pracujących, środowiska nauczania i wychowania, zachowawczego, promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej, ukończone kursy specjalistyczny z zakresu: szczepień ochronnych, EKG, RKO, spirometrii, mile widziane wykonywania badania audiometrycznego, kurs pielęgniarki medycyny pracy
  • orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej
  • dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • obsługa programu KS-Somed
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • pracę w centrum Warszawy
  • praca w systemie zmianowym
  • pełny wymiar godzin pracy
  • pracę w miłym i kreatywnym zespole
  • umowę o pracę po okresie próbnym
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia oraz dodatkowych kwalifikacji (5 500–6 000 zł brutto / mies.)

Prześlij nam swoje CV

biuro-warszawa@centermed.pl

Prosimy o zamieszczenie aktualnej klauzuli dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.