Centermed Warszawa Sp. z o. o zwraca się z  prośbą o ponowną  publikację ogłoszenia . Treść poniżej;

 

Położna POZ – Przychodnie Akademickie CenterMed Warszawa

 

MIEJSCE PRACY:

Waryńskiego 10a (Metro Politechnika) oraz Krakowskie Przedmieście 24 (Kampus UW – Metro Uniwersytet)

 

O NAS: Kontynuujemy tradycje akademickiej służby zdrowia. Opiekujemy się studentami oraz pracownikami uczelni. Ponieważ nie posiadamy poradni pediatrycznej zadania położnej ukierunkowane są na profilaktykę i prowadzenie działalności edukacyjno-zdrowotnej w zakresie przygotowania kobiety do porodu, połogu, karmienia piersią i rodzicielstwa oraz zadania edukacyjne w obszarze zdrowego stylu życia  i wczesnej diagnostyki chorób kobiecych. Aktualnie wzmacniamy działania profilaktyczne ukierunkowane na studentów i młodych dorosłych (20-39 lat) – jesteśmy w trakcie Akredytacji POZ.

 

WYMAGANIA: Uprawnienia potrzebne do pracy położnej środowiskowo-rodzinnej, oraz uprawnienia do pobierania rozmazów cytologicznych dla potrzeb programu profilaktyki raka szyjki macicy w ramach POZ, biegła obsługa komputera.

 

OCZEKIWANIA: Poszukujemy osoby chętnej do organizacji i prowadzenia profilaktyki wśród dorosłych w wieku 20-39 lat. Planujemy korzystać z nowoczesnych technologii takich jak tworzenie treści do samouczków internetowych, webinaria tematyczne online dla studentów. Mile widziana znajomość języka angielskiego w celu korzystania z anglojęzycznych źródeł (książki, publikacje).

 

WYNAGRODZENIE: 3200-4000 ZŁ NETTO / Umowa o pracę / Pełny Etat

 

Kontakt dla kandydatów ; biuro-warszawa@centermed.pl; tel. 506 968 480