ALAB laboratoria

Pielęgniarka/arz – Praca w Punkcie Szczepień

Miejsce pracy: Legionowo

Do Twoich obowiązków należeć będzie

  • obsługa Pacjentów w zakresie wykonywania szczepień,
  • współpraca z kurierami, laboratorium oraz pracownikami pozostałych działów firmy.

Aby efektywnie realizować zadania niezbędne są:

  • Prawo Wykonywania Zawodu,
  • doświadczenie w wykonywaniu szczepień,
  • umiejętność współpracy w Pacjentami, pozytywne podejście do ludzi.

W zamian za zaangażowanie i pracę oferujemy:

  • współpracę na podstawie umowy zlecenie – od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-18:00,
  • zniżki na nasze usługi zarówno dla Pracowników, jak i ich rodzin,
  • szkolenie wprowadzające z procedur obowiązujących w punktach pobrań,
  • swobodną atmosferę i pracę w zgranym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres: kariera@alab.com.pl (z dopiskiem „szczepienia” w tytule maila)

LUB

za pomocą formularza: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=52e2de1da9e54659ac0896198827830a