Waloryzacja cen kart sportowo-rekreacyjnych 2023 r.


Uprzejmie informujemy, że w związku z planowanym wprowadzeniem w najbliższym czasie możliwości rejestracji wizyt w obiektach partnerskich również za pomocą aplikacji mobilnej VanityStyle, konieczne było wprowadzenie zmian do

Regulaminu korzystania z kart w ramach Programu FitProfit oraz

Regulaminu korzystania z kart w ramach Programu FitSport.

 

Nowa treść wyżej wymienionych regulaminów wchodzi w życie z dniem 9 czerwca 2022 r. tj. w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia poinformowania Państwa o zmianie Regulaminów.

 

 • Szczegółowe informacje dotyczące zmian Regulaminu w ramach Programu FitProfit znajdą Państwo tutaj
 • Szczegółowe informacje dotyczące zmian Regulaminu w ramach Programu FitSport znajdą Państwo tutaj

 

 


Waloryzacja cen kart sportowo-rekreacyjnych

 


Walczymy ze stresem i zwiększamy koncentrację. Akcja Vanity „Spokojna Głowa”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Dzień Dobry,

Miło mi poinformować, że przygotowaliśmy nowy materiał wideo promujący aktywność fizyczną z kartami FitProfit.

Dlaczego tak ważne jest wspieranie Pracowników w dbaniu o siebie i zachęcanie ich do aktywności ruchowej? Ponieważ aż 93% osób biorących udział w ankiecie „ruch to zdrowie” uważa, że aktywność fizyczna neutralizuje stres i przeciążenia psychiczne.

 

Z tego powodu zachęcam do przesłania załączonego materiału do Państwa pracowników, lub zamieszczenia go w Intranecie, aby nie przegapili możliwości dołączenia do programu FitProfit i jednocześnie zadbali o swoje samopoczucie oraz wysoki poziom energii. Badania potwierdzają,  że wpłynie to na ich zaangażowanie w pracy.

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwa filmy:

 • Pierwszy w wersji długiej: 1:36 min.
 • Drugi w wersji krótkiej: 0:30 min.

 

Dostęp do wspomnianych materiałów umieszczam poniżej:

 


FORMULARZ

Miło nam poinformować, iż członkowie Warszawskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych uzyskali możliwość skorzystania z programu sportowo-rekreacyjnego FitProfit i FitSport. Aby skorzystać z oferty i przystąpić do programu należy wypełnić poniższe rubryki swoimi danymi osobowymi. Po weryfikacji członkostwa w WOIPiP Państwa adres e-mail zostanie przekazany do VanityStyle Sp. z o.o., która prześle na podany adres e-mail link aktywacyjny niezbędny do zalogowania się na spersonalizowane konto służące do obsługi uczestnictwa w programie sportowo-rekreacyjnym. Po zalogowaniu otrzymają Państwo również pełną informację o ofercie, cenach i zasadach korzystania z programu. W przypadku pytań proszę o kontakt z biurem 539-981-362

Zgłoszenia należy przesyłać do WOIPiP do 15-tego każdego miesiąca na adres mailowy: merytoryczny@woipip.pl  podając: imię i nazwisko, numer prawa wykonywania zawodu (oraz ewentualnie do zgłoszenia dane osobowe osoby towarzyszącej bądź dziecka ).

Informacje pod numerem tel. 22 826 84 77 wew. 3 u Kierownika Działu Merytorycznego p. Barbary Masłowskiej.

Początek formularza

Adres email

Imię

Nazwisko

Numer (PWZ)

□*Wyrażam zgodę na udostępnienie adresu e-mail VanityStyle Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 01-230, Skierniewicka 16/20, w celu przesłania linku aktywacyjnego do platformy eVanityStyle.

 

□*Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora VanityStyle Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 01-230, Skierniewicka 16/20, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), w celu przesłania wiadomości mailowej z linkiem aktywacyjnym do dokończenia rejestracji konta na platformie eVanityStyle.

*Wyrażenie zgód jest dobrowolne, ale niezbędne do przystąpienia do programu.

 

Po wyrażeniu powyższych zgód Administratorem Twoich danych będzie VanityStyle Sp. z o. o. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celach podanych w powyższych zgodach przez czas konieczny do realizacji zadania. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 RODO informujemy, iż:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest VanityStyle Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Skierniewickiej 16/20, 01-230 Warszawa.
 • Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest za pośrednictwem adresu email iod@vanitystyle.pl.
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą do czasu odwołania zgody udzielonej w tym zakresie lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, w zależności od tego które zdarzenie wystąpi wcześniej.
 • Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą podmioty świadczące usługi serwisu i utrzymania systemów informatycznych, Pracownicy i Współpracownicy VanityStyle Sp. z o. o., podmioty prowadzące audyt oraz organy publiczne uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
 • Masz następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych:

prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie

prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację

prawo dostępu do danych

prawo żądania sprostowania Twoich danych osobowych

prawo żądania usunięcia Twoich danych osobowych

prawo żądania ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych

prawo do przenoszenia Twoich danych osobowych

inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu znajdziesz pod linkiem: http://www.vanitystyle.pl/prywatnosc

 • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 • Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
 • Podanie przez Ciebie danych jest niezbędne do realizacji usługi.

□ Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.


Karta sportowa VanityStyle

Akcja Motywacja!

Zapisy cały czas trwają.

Poniżej krótka instrukcja.

Szanowni Państwo,

Z radością pragniemy poinformować, że od 1.06.2020 r. nastąpi czwarty etap, który umożliwi wznowienie działalności obiektom sportowym tj. siłowniom, klubom fitness oraz basenom (na podstawie analizy informacji przekazywanych przez władze rządowe oraz dotychczas występującej częstotliwości pomiędzy kolejnymi etapami „odmrażania” gospodarki).

W związku z powyższym,  w czerwcu (czyli w 1 m-cu otwarcia obiektów) VANITYSTYLE dokona zmiany  statusu  „zamrożonych” kart   z nieaktywnych na aktywne. Włączy moduł payU,  a co za tym idzie przywróci możliwość dokonania płatności na kolejny miesiąc.

Przypominamy, że nadal jest możliwość dołączenia do programu AKCJA MOTYWACJA.

Zgłoszenia należy przesyłać do WOIPiP do 15-tego każdego miesiąca na adres mailowy: merytoryczny@woipip.pl  podając: imię i nazwisko, numer prawa wykonywania zawodu (oraz ewentualnie do zgłoszenia dane osobowe osoby towarzyszącej bądź dziecka ).

Informacje pod numerem tel. 22 826 84 77 wew. 3 u Kierownika Działu Merytorycznego p. Barbary Masłowskiej.

 

 

SERDECZNIE ZACHĘCAMY!

 

OFERTA KARTY SPORTOWEJ NADAL AKTUALNA!
Możliwość dołączenia do programu sportowego.

 

w treści podanie: imienia i nazwiska członka Izby (+osoby towarzyszącej, dziecka), numeru prawa wykonywania zawodu oraz prywatnego adresu mailowego, na który przysłany zostanie link aktywacyjny do założenia konta i dokonania płatności.

 

oferta