Nowy Szpital Chirurgii Plastycznej OT CO CLINIC, Ak „ Żmija 12” w Warszawie  zatrudni: pielęgniarki/rzy  do pracy w anestezjologii  oraz na bloku operacyjnym jako instrumentariuszki.

Wymagany dyplom ukończenia szkoły, aktualne prawo wykonywania zawodu, mile widziane doświadczenie, możliwość przyuczenia.

Forma zatrudnienia: do uzgodnienia. Oferty zawierające CV prosimy kierować na adres e-mail.: osipowicz.kasia@gmail.com

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych Osobowych – tekst jednolity Dz. U. Z 2016 r., poz. 922)”.

Zakres obowiązków:

Praca na bloku jako instrumentariuszka  oraz  w gabinecie zabiegowym,przygotowywanie do operacji swojego stanowiska pracy.

Kontakt z operatorem i ustalenia niezbędnych narzędzi do zabiegu.

Realizowanie świadczeń medycznych zgodnie z obowiązującymi w placówce standardami.
Przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją medyczną
Przygotowywanie gabinetów do pracy
Współpraca z personelem pomocniczym.

Nasze wymagania

Mile widziane doświadczenie w zakresie zabiegów z chirurgii plastycznej.
Orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej.
Dobra  znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych.

Mile widziane

doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

pracę w miłym i kreatywnym, młodym zespole

praca w systemie zmianowym lub rozliczenie h
umowę o pracę po okresie próbnym lub B2B
wynagrodzenie zależne od doświadczenia oraz  dodatkowych kwalifikacji

możliwość podnoszenia kwalifikacji