Pielęgniarka/ pielęgniarz na oddziale dziennym

Zakres obowiązków:

– zapewnienie kompleksowej, dziennej opieki pielęgniarskiej dla dzieci, młodzieży i młodych dorosłych z zaburzeniami emocjonalnymi zgodnie z aktualną wiedzą i kwalifikacjami

– ścisła współpraca z zespołem leczącym, rodzicami dzieci

– prowadzenie szczegółowej dokumentacji pielęgniarskiej dotyczącej rodzaju wykonywanych procedur, rodzaju i ilości zużytych materiałów, kontrola kompletności dokumentacji

– dbałość o stanowisko pracy

Wymagania:

– wykształcenie kierunkowe, specjalizacja lub kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa

– doświadczenie w zakresie pracy z dziećmi z zaburzeniami emocjonalnymi będzie dodatkowym atutem

– aktualnego prawa wykonywania zawodu

– dobra organizacji pracy

– sumienności i zaangażowania w wykonywane obowiązki

– komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

– pracę w dowolnej formie zatrudnienia

– możliwość podnoszenia wiedzy i kwalifikacji we współpracy z najlepszymi specjalistami z zakresu psychologii i psychiatrii

– pracę w placówce, która całościowo obejmuje opieką pacjenta i rodzinę

– kursy i szkolenia z zakresu psychiatrii dzieci i młodzieży

– superwizje zespołowe

Kontakt: Mariola Słowikowska tel. 605959882