Poszukujemy Pielęgniarki/Pielęgniarza

do naszego ośrodków dializ w Warszawie (ul. Cegłowska)

Diaverum to czołowy światowy dostawca usług w dziedzinie opieki nefrologicznej, skupiony na poprawie jakości życia pacjentów z chorobami nerek.

Dysponujemy ponad 25-letnim doświadczeniem w leczeniu chorób nerek – jesteśmy w tej dziedzinie liderem. Obecnie prowadzimy działalność w 24 krajach. Zatrudniamy ponad 14 tysięcy zmotywowanych pracowników, świadczących usługi ponad 40 tysiącom pacjentów. Więcej informacji o Diaverum umieszczamy na stronie www.diaverum.pl Rozwijaj się z nami!

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie wysokiego poziomu opieki pielęgniarskiej pacjentom ośrodka dializ

Wymagania:

  • Praktyczne umiejętności wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu
  • Obsługa komputera, znajomość MS Office
  • Orientacja na pacjenta oraz dobra organizacja pracy własnej
  • Doświadczenie w dializoterapii będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej (umowa o pracę)
  • Wynagrodzenie w zależności od posiadanych kwalifikacji (magister pielęgniarstwa ze specjalizacją – 7 305,00 zł brutto)
  • Możliwość dopasowania grafiku do dyspozycyjności (bez zmian nocnych)
  • Program szkoleniowy z zakresu dializoterapii akredytowany przez międzynarodową organizację EDTNA potwierdzany certyfikatem
  • Wsparcie Mentora w okresie wdrożenia
  • Pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem na wysokiej jakości sprzęcie specjalistycznym