Centrum Medyczne CMP to:

  • polska firma o 20-letniej tradycji, świadcząca usługi kompleksowej opieki medycznej
  • sieć 19 oddziałów własnych, funkcjonujących na terenie województwa mazowieckiego (Warszawa, Piaseczno, Łomianki)
  • współpraca z ponad 400 placówkami  podwykonawczymi zlokalizowanymi w całym kraju
  • opieka nad ponad 650 tysięcy osób
  • firma, która dba o 1200 pracowników i współpracowników, których zatrudnia 😊

Naszą misją jest dbanie o zdrowie naszych Pacjentów z troską, szacunkiem i pełnym zaangażowaniem.

Dołącz do Nas jako:

Pielęgniarka koordynująca/Pielęgniarz koordynujący

Miejsce pracy: Gocław, ul. Jana Nagórskiego 1

Twoje zadania:

  • Zapewnienie sprawnej organizacji opieki pielęgniarskiej w Oddziale, w tym m.in. rekrutacja, tworzenie grafików, zapewnienie właściwego wyposażenia stanowisk pracy
  • Zarządzanie podległym zespołem pielęgniarskim
  • Samodzielna realizacja świadczeń pielęgniarskich
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami

Oczekujemy:

  • Prawo wykonywania zawodu
  • Wykształcenie minimum średnie medyczne
  • Kilkuletnie doświadczanie w zawodzie
  • Ukończone kursy specjalistyczne z zakresu: szczepień ochronnych, EKG
  • umiejętność rozwiązywania sytuacji konfliktowych
  • znajomość MS Excel w stopniu średniozaawansowanym
  • Mile widziany kurs/specjalizacja pielęgniarstwa rodzinnego, kurs pielęgniarki środowiskowej
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnej i dobrze wyposażonej placówce medycznej
  • Umowa o pracę gwarantowana – szukamy kogoś do długofalowej współpracy
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej – każdy znajdzie to, czego potrzebuje
  • Możliwość rozwoju zawodowego – chętnie pokażemy Ci co wiemy i umiemy oraz razem z Tobą będziemy sięgać po więcej
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne – żeby być lepszym, w tym co robisz
  • Program poleceń pracowniczych oraz program inicjatyw, dzięki którym możesz dostać dodatkową gratyfikację
  • Atmosferę bez napięcia, z poczuciem humoru i swobodnym stylem bycia
  • Optymizm i codzienną dawkę uśmiechu

Praca ma charakter zmianowy od poniedziałku do piątku, z czasem może również w soboty.

Nie zwlekaj, czekamy na Ciebie! 🙂

Osoby zainteresowane i spełniające oczekiwania prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania