Centrum Medyczne MML to nowoczesna placówka medyczna znajdująca się w ścisłym centrum Warszawy. MML oferuje swoje usługi w zakresie zaawansowanej i precyzyjnej diagnostyki oraz umożliwia przeprowadzenie szerokiej gamy zabiegów o różnym stopniu inwazyjności. W lipcu 2021 roku Centrum Medyczne MML rozpoczęło partnerstwo ze Szpitalem Medicover znajdującym się na warszawskim Wilanowie. Jest to kolejny krok do rozszerzenia zakresu świadczonych usług medycznych i wzmocnienia kompetencji MML. Współpraca z Medicover to również nowe możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji przez pracowników naszej klinikiObecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Pielęgniarka Instrumentariuszka/Pielęgniarz Instrumentariusz- Centrum Medyczne MML

Miejsce pracy: Centrum Medyczne MML

  1. Bagno 2, 00-112 Warszawa​

Zakres obowiązków:

  • instrumentowanie do zabiegów operacyjnych,
  • sprawowanie wysokospecjalistycznej opieki pielęgniarskiej,
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej,
  • przygotowanie sali operacyjnej do zabiegów,
  • stosowanie procedur wynikających z pracy na bloku operacyjnym w celu zapewnienia jakości opieki pielęgniarskiej.

  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • aktualna książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych,
  • szczepienie przeciwko WZW B,
  • mile widziany kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego lub specjalizacja w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobrą organizację pracy własnej,
  • dobrą obsługę komputera,
  • doświadczenie w pracy przy zabiegach ortopedycznych będzie dodatkowym atutem.

Jesteśmy częścią Medicover – znanej i dynamicznie rozwijającej się w firmy – gwarantuje to stabilne i bezpieczne miejsce pracy.

Nasza oferta w pigułce:

  • stabilne zatrudnieniew oparciu o umowę o pracę,
  • zespół zaangażowanych i doświadczonych osób,
  • dobra organizacja pracy, wspierana przez zespół Opiekunów Medycznych,
  • miejsce, które stale wzmacnia standardy pracy,
  • benefity:prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny w naszej klinice; dofinansowanie karty sportowej, Multi Kino, Multi Teatr;  dostęp do platformy zakupowej oraz zniżki na usługi
  • prywatna opieka medyczna w naszej klinice,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów.

LINK: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=4bb7d6dd17ee4d56952e3e8cb88d3e8e