Pielęgniarka do pracy w przychodni

Zakres obowiązków

Samodzielna realizacja świadczeń pielęgniarskich, w tym szczepień i pobierania krwi u dzieci
Prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami
Obsługa pacjentów zgodnie ze standardami Centrum Medycznego

Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi

Wymagania

Realizacja kompleksowej, pielęgnacyjnej opieki pielęgniarskiej w zakresie POZ
Aktualne prawo wykonywania zawodu
Wykształcenia minimum średnie medyczne
Ukończony kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa: rodzinnego, środowiskowego, środowiskowo-rodzinnego, opieki długoterminowej,  środowiska nauczania i wychowania, zachowawczego, promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej

Ukończone kursy specjalistyczne z zakresu: szczepień ochronnych, EKG, RKO, spirometrii

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy
Formę zatrudnienia wg preferencji kandydata: umowę o pracę, kontrakt lub zlecenie,
Elastyczne godziny pracy

Praca w Centrum Medycznym Scanmed S.A

Prosimy o kontakt drogą mailową na adres : hr@scanmed.pl lub urszula.arlak@scanmed.pl