Pielęgniarka / Pielęgniarz – Medicover Wilanów

Centrum Medicover Klimczaka – ul. Franciszka Klimczaka 1, Warszawa

Szczegóły oferty oraz odpowiedzi na pytania dostaniesz aplikując na ogłoszenie https://link.do/pielegniarka-wilanow-woipip lub dzwoniąc pod nr 604506904.

Aplikuj, jeśli:

  • posiadasz aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • masz doświadczenie w pobieraniu krwi.

Zadania:

  • praca w punkcie pobrań,
  • współpraca z lekarzami i pielęgniarkami.

Nasza oferta w pigułce:

  • 12- lub 7,5-godzinny system pracy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu i umowę o pracę,
  • wolne niedziele i święta,
  • dofinansowanie kursów specjalistycznych przez Medicover – zakres uzależniony od rodzaju świadczonych usług w dedykowanej przychodni,
  • benefity m.in. prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich, współfinansowana karta sportowa,
  • aż 70% pracowników Medicover uważa atmosferę i relacje jako największy atut firmy.

Dla nas ważny jest człowiek a nie CV. Dlatego wystarczy, że klikniesz Aplikuj i zaznaczysz odpowiedzi w formularzu.