Opis stanowiska:

wykonywanie badań z zakresu okulistyki

opieka przed i pooperacyjna nad pacjentami

prowadzenie dokumentacji medycznej

Wymagania:

wykształcenie w zawodzie pielęgniarki/pielęgniarza

aktualne prawo wykonywania zawodu

umiejętność pracy w zespole

wysoka kultura osobista

umiejętność obsługi komputera

zorientowanie na pacjenta

dobra organizacja pracy

doświadczenie w okulistyce nie jest wymagane!

 nauczymy Cię wszystkiego!

Oferujemy:

pracę od poniedziałku do piątku oraz wybrane soboty, bez dyżurów nocnych i świątecznych

umowę o pracę

przyjazną atmosferę

stabilne zatrudnienie

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV wraz z klauzulą dotyczącą ochrony danych osobowych zamieszczoną poniżej na adres e-mail: szpital.warszawa@medicavision.pl

Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych poniższej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).