pielęgniarz/pielęgniarka lub ratownik/ratowniczka medyczna

Fundacja Fundusz Współpracy w związku z realizacją projektu Najpierw mieszkanie – innowacyjne metody trwałego rozwiązania problemu chronicznej bezdomności u osób z zaburzeniami psychicznymi, poszukuje pielęgniarki/pielęgniarza lub ratowniczki/ratownika medycznego do pracy na terenie Warszawy.

Kogo poszukujemy:
• Wykształcenie – ukończone studia (co najmniej I stopnia) z zakresu pielęgniarstwa lub ratownictwa medycznego
• Doświadczenie – praca z osobami chorującymi psychicznie (co najmniej 3 miesięczny staż w placówce medycznej zajmującej się osobami chorującymi psychicznie)
• Dodatkowo – doświadczenie w pracy środowiskowej (poza placówką medyczną np. wizyty domowe) – znajomość założeń metody Najpierw Mieszkanie np. http://czynajpiermieszkanie.pl – znajomość Skali Wierności Najpierw Mieszkanie – Housing First Fidelity – dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

Co oferujemy:
Oferujemy pełną wyzwań pracę przy ciekawym projekcie „Najpierw mieszkanie”, którego celem jest przeciwdziałanie bezdomności chronicznej wśród osób chorujących psychicznie (www.czynajpierwmieszkanie.pl)
• zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze 1/2 etatu na okres 2,5 roku
• wynagrodzenie w wysokości 2.695 zł brutto/miesięcznie
• elastyczny i zadaniowy tryb pracy
• pracę w innowacyjnym projekcie
• szkolenia w zakresie pracy metodą NM
• współpracę w zgranym zespole

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV, referencji oraz ew. kilku zdań uzasadnienia, dlaczego to właśnie Ty jesteś odpowiednim kandydatem/kandydatką na to stanowisko.

W mailu proszę podać nazwę stanowiska: pielęgniarz/pielęgniarka /ratowniczka /ratownik medyczny Dokumenty należy przesłać tylko w wersji elektronicznej do dnia 29 lutego2020 r. do godz. 23:59, na adres mailowy: klech@cofund.org.pl
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Wraz z dokumentami, o których mowa wyżej, należy przesłać czytelnie podpisane oświadczenie następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Fundację „Fundusz Współpracy” zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”