Centermed Warszawa Sp. z o. o  zwraca się z prośba o umieszczenie ogłoszenia . Treść poniżej

OFERTA PRACY NA STANOWISKO:

Pielęgniarka Naczelna

Warszawa

Pełen etat

Wymagania:

  • Tytuł magistra lub licencjat na kierunku pielęgniarstwo i studia podyplomowe lub tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa lub promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej, lub organizacji i zarządzania, lub w innej dziedzinie mającej zastosowanie w ochronie zdrowia.
  • Minimum 5 lat doświadczenia w zawodzie.
  • Znajomość języka angielskiego (umiejętność korzystania z piśmiennictwa branżowego).
  • Wysoka motywacja do podnoszenia jakości i osiągania uzgodnionych efektów w środowisku pracy.
  • Umiejętności z zakresu zarządzania zespołem (motywowanie, zarządzanie czasem, tworzenie standardów i procedur), umiejętności przywódcze.
  • Komunikatywność, empatia, wysoka kultura osobista.

Obowiązki:

  • Organizacja, nadzór i koordynowanie pracy personelu pielęgniarskiego, planowanie właściwego rozmieszczenia kadr pielęgniarskich.
  • Nadzór nad stanem sanitarno-epidemiologicznym.
  • Monitorowanie, analiza i ocena jakości pracy podległego personelu.
  • Przygotowanie i nadzór nad systemem motywacyjnym.
  • Odpowiedzialność za prawidłowe gospodarowanie lekami i sprzętem medycznym.
  • Aktywna współpraca z innymi działami organizacji.

Oferujemy:

  • Samodzielność w działaniu, możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji.
  • Pracę w centrum Warszawy – wszystkie przychodnie zlokalizowane są w pobliżu kampusów największych warszawskich uczelni.
  • Wynagrodzenie 6000-8000zł brutto (zależne od posiadanego doświadczenia) + dodatki (zależne od wyników finansowych firmy)

Zacznij pracę w CenterMed

O nas:

CenterMed Warszawa to 5 przychodni kontynuujących tradycje akademickiej służby zdrowia. Naszym Pacjentom zapewniamy opiekę z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej finansowanej przez NFZ oraz badania z zakresu medycyny pracy.

Cały zespół POZ prowadzi dokumentacje w wersji elektronicznej. Przygotowujemy się do Akredytacji. Do Sierpnia 2021 planujemy zelektronizować dokumentacje i obsługę w Medycynie Pracy. Przygotowujemy nową strategię działania opierającą się na nowoczesnych technologiach (nowa strona internetowa z rejestracją online) Wspólnie z zaprzyjaźnionymi Przychodniami pracujemy nad wrażaniem opieki koordynowanej.

Strategią przychodni jest rozwijanie opieki koordynowanej nad Pacjentami ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb społeczności akademickiej. Jako przewagę konkurencyjną chcemy wykorzystać nowoczesne technologie informatyczne. Zobacz nasze lokalizacje

Prześlij nam swoje CV

biuro-warszawa@centermed.pl

Prosimy o zamieszczenie aktualnej klauzuli dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.