PIELĘGNIARKA- Alkamed, Warszawa Żoliborz, ul. Broniewskiego 23

Alkamed istnieje na warszawskim Żoliborzu od 2001 roku. Jesteśmy małą, kameralną, komercyjną placówką.

Pracują w niej lekarze rożnych specjalizacji, 4 fizjoterapeutów, 2 pielęgniarki i 2 panie rejestratorki.

Pielęgniarki i panie w rejestracji pracują w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-20.00.

2 x tyg rano, 2 x tyg popołudniu, piątki zmiennie. Soboty i niedziele odpoczywamy 🙂

Wprowadzenie do pracy przeprowadzi pielęgniarka, która odchodzi.

Masz dość ciężkiej pracy szpitalnej na noce, w weekendy i święta, a może przeszłaś na emeryturę i chcesz być dalej aktywna zawodowo. Zapraszamy do nas 🙂 https://alkamed.pl

Opis stanowiska:

  • praca w punkcie pobrań oraz gabinecie zabiegowym ( iniekcje domięśniowe, zmiana opatrunków)
  • Asystowanie przy drobnych zabiegach chirurgicznych
  • Wykonywanie EKG
  •  Przygotowywanie narzędzi i materiałów do pracy lekarza
  • Przygotowywanie narzędzi do sterylizacji
  •  Pomoc przy rejestracji pacjentów do specjalistów -obsługa komputera- wprowadzanie danych ( po przeszkoleniu)

OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia kierunkowego z zakresu pielęgniarstwa
  • Aktualnego prawa wykonywania zawodu
  • komunikatywność, empatia, kultura osobista

OFERUJEMY:

  • Elastyczne warunki pracy (umowa o pracę, zlecenie lub kontrakt gospodarczy)
  • Miejsce pracy- stacjonarnie ul. Broniewskiego 23 (Żoliborz)
  • Milą i przyjazną atmosferę
  • Wynagrodzenie w zależności od formy zatrudnienia, premie

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numer telefonu 601 339 651,  lub przesłanie na adres mailowy m.rosinska@alkamed.pl cv wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych